KONST / Litografier / Färglitografier 12482056
nr 1248 2056
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografier, 2 st. Hos tandläkaren. Signerad, numrerad 68/200, bladets mått: 53x32 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:43:27
10/4 22:03:21
100 kr
15/4 19:22:58